Sprzęd medyczny

Nasza firma zajmuje się serwisowaniem i przeglądami okresowymi sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i stomatologicznego. Wykonujemy naprawy serwisowe, gwarancyjne oraz po upływie okresu gwarancji. Cechuje nas terminowość, solidność oraz szybkość działania.

Dobry kontakt z klientami oraz konkurencyjne ceny to nasze atuty. Zasięg naszego działania jest bardzo szeroki, w krótkim czasie potrafimy dotrzeć do każdego miejsca wykonania zlecenia co jest szczególnie ważne w przypadku ważnych, specjalistycznych i precyzyjnych urządzeń medycznych. Nasi serwisanci to specjaliści, posiadający wysokie kwalifikacje. Jeśli państwa placówka nie posiada jeszcze stałego serwisanta sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego, to prosimy o kontakt. Przedstawimy Państwu ofertę, zabezpieczającą Państwa interesy. 

Wasi pacjenci będą czuć się bezpiecznie, ponieważ nie grożą już Państwa firmie dłuższe przestoje z powodowane awarią urządzeń medycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kontraktu serwisowego.