Szkoła tańca

Jesteśmy szkołą tańca, w której oprócz podstawowych kroków nauczysz się także wyrażać swoje emocje za pośrednictwem ruchu ciała. Organizujemy widowiska, realizujemy ciekawe pomysły choreograficzne, uczestniczymy w licznych konkursach i pokazach.

Naszą mocną stroną są doskonale wyszkoleni instruktorzy, posiadający szeroką wiedzę i umiejętność jej przekazania. Przyjdź i przekonaj się sam, z jakim zaangażowaniem i pasją prowadzą zajęcia. Oprócz standardowej oferty, która obejmuje tańce towarzyskie i latynoamerykańskie, nasza szkoła tańca prowadzi także różnorodne kursy tańca nowoczesnego dla kobiet i mężczyzn oraz dla par. Zapraszamy oczywiście też młodzież i dzieci, które pragną spróbować swoich sił na parkiecie i oczarować rodzinę swoimi zdolnościami. Oferujemy wysoką jakość za niską cenę. 

Wysokość opłat za kursy jest umiarkowana, stosujemy zniżki i rabaty dla stałych klientów i rodzin. Szczegóły zawarte są w regulaminie umieszczonym na naszej stronie internetowej. Sprawdź je i zgłoś się do nas! Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!