Poznańskie biura

Siedziba każdej firmy powinna charakteryzować się pewnymi elementami, które wpływałyby nie tylko na wygląd, ale również funkcjonalność całego budynku. Warunki te całkowicie spełniają poznańskie biurowce.

Takie jak na przykład budynek SkyPoznań. Już na pierwszy rzut oka wygląda niezwykle interesująco. Stanowi bowiem modernistyczną bryłę, która wpisuje się w nurt architektury awangardowej. Wnętrza natomiast zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały wygodę oraz praktyczność. Powierzchnia użytkowa w całości stanowi aż 2.330 m2, z czego aż 1916 m2 to przeznaczone na wynajem lokale biurowe. Wszystkie elementy konstrukcyjne, z których został wybudowany biurowiec SkyPoznań odznaczają się najwyższej klasy jakością, co ma niebagatelny wpływ na późniejsze użytkowanie budynku. Wrażenia estetyczne doskonale łączą się w tym przypadku z funkcjonalnością nieruchomości. 

Dla wygody zaprojektowano również podziemną halę garażową, która z pewnością ucieszy każdego najemca. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja, która w przypadku SkyPoznań stanowi biznesową dzielnicę stolicy Wielkopolski.