Podpoznańskie osiedla

Ze względu na to, że coraz więcej osób rezygnuje z mieszkania na stałe w przestrzeni dużych miast, zdecydowanie chętniej zasiedlając podmiejskie miejscowości, coraz większą popularnością zaczęły cieszyć się inwestycje, takie jak nowoczesne osiedle Słoneczna Dolina w podpoznańskiej Mosinie, stanowiące zespół domków jednorodzinnych, wykonanych z cegły i oddawanych do użytku klientów w stanie deweloperskim.

Całość charakteryzuje się prostą i lekką architekturą, z zachowaniem wszystkich detali. Na stronie internetowej http://sloneczna-dolina.eu/opis-inwestycji,438.html znaleźć można pełny opis inwestycji oraz zdjęcia budowanych domów, a także wszelkie niezbędne informacje, na czele z atrakcjami Mosiny, czyli bliskością jezior, ośrodków jeździeckich i rybackich, tras rowerowych oraz Wielkopolskiego Parku Narodowego i Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. 

W pobliżu osiedla znajduje się szkoła i przedszkole, a kameralny charakter inwestycji tworzy wszystko to, co niezbędne do komfortowej, spokojnej, codziennej egzystencji z dala od zgiełku miasta.