W rytmie salsy, cha-chy, tanga...

Prawdopodobnie najlepsza szkoła tańca w kraju zaprasza na swoje zajęcia! Proponujemy kursy dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w każdym wieku. U nas przyjemnie spędzisz czas oraz zawiążesz nowe znajomości. Oprócz kursów organizujemy także wieczorki taneczne dla osób samotnych, zakochanych czy dla par.

Przy dobrej muzyce będziesz miał okazję podszkolić swoje umiejętności pod okiem fachowców. Nasi instruktorzy to wielkiej klasy zawodowcy zdobywający liczne nagrody na konkursach krajowych i międzynarodowych. Zapraszamy na zajęcia z zakresu tańców standardowych, latynoamerykańskich i nowoczesnych. Jesteśmy otwarci na propozycje i zmiany, pomagamy wybrać najlepszy kurs w zależności od państwa warunków fizycznych i innych predyspozycji. 

Nasze ceny są konkurencyjne, zaś karta członkowska upoważnia do licznych rabatów i zniżek. Staramy się, aby współpraca między nami i kursantami była jak najlepsza. U nas nie będziesz czuł presji, każde zajęcia odbywają się na zasadzie zabawy. Taniec ma sprawiać przyjemność.. Zapraszamy!