Osiedla pod Poznaniem

Osiedle Dolina zlokalizowane koło Poznania to kolejna inwestycja spółki, która powstała w 1997 roku,a więc posiada potrzebne doświadczenie, aby prawidłowo funkcjonować w tej branży.

W 2009 roku rozpoczęto przygotowania do zrealizowania inwestycji związanej z budową tego osiedla. Ze wszystkimi jego atutami można się zapoznać po wejściu na portal http://osiedle-dolina.eu/oferta,23.html. Stanowi ono dla każdego atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Tym, co wyróżnia je spośród wielu innych jest bliskość natury, łatwy dojazd do stolicy Wielkopolski oraz funkcjonalność. W pobliżu inwestycji wybudowano szkołę oraz przedszkole, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Wszystkie domy odznaczają się interesującą, nie przytłaczającą architekturą. 

Do każdego z nich przypisany jest ogródek oraz miejsce parkingowe lub wiata parkingowa. Ponadto, blisko znajduje się Wielkopolski Park Narodowy, Pałac Raczyńskich, Zamek wraz z Arboretum w Kórniku oraz oraz liczne ośrodki jeździeckie i rybackie.