Klasy okien Fakro

okna dachowe fakro cena

Wybór okien dachowych nie należy do najprostszych. Każdy chce, aby okna te okazały się być inwestycją na długie lata, a jednocześnie aby ich cena nie przerosła naszych możliwości.

Jeśli chodzi o okna dachowe Fakro cena waha się tutaj od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych. Każdego więc na nie stać. Dostępne są w bardzo wielu wersjach, więc nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie oznacza jednak absolutnie, że im tańsze okno, tym gorsza jakość. Chodzi tutaj o ich klasy, jedne mają więcej dodatkowych funkcji, inne mniej. Oto krótka charakterystyka poszczególnych klas.
Klasa Standard. Są to okna w podstawowej wersji. Charakteryzują się one oczywiście doskonałej jakości materiałami i wykonaniem z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu są bardzo trwałe i pomimo intensywnej eksploatacji, pozostają  w świetnym stanie przez wiele lat. Wykazują bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej. Ponadto gwarantują dostęp optymalnej ilości naturalnego światła do pomieszczeń zlokalizowanych na poddaszu i umożliwiają ich wietrzenie.  Okna dachowe Fakro cena tej klasy to kilkaset złotych.
Klasa Profi są to okna nieco bardziej bogate w innowacyjne rozwiązania niż klasa poprzednia. Posiadają one podwyższone parametry termoizolacyjne i akustyczne. Montując je możesz mieć pewność, że obniżysz wysokość rachunków za ogrzewanie, a żadne dźwięki z zewnątrz nie będą zakłócały Twojego spokoju. Na uwagę zasługuje także fakt, iż są one odporne na włamanie. Jak nietrudno się domyślić, jeśli chodzi o okna dachowe Fakro cena jest ona nieco wyższa niż w przypadku poprzedniej klasy - klasy Standard.
Klasa Lux jest to najwyższa z dostępnych klas Fakro. Okna te bogate są w innowacyjne technologie, wykazują wysokie parametry akustyczne, izolacyjne i antywłamaniowe. Ponadto są bardzo komfortowe w użytkowaniu. W tym przypadku jeśli chodzi o okna dachowe Fakro cena - trzeba przeznaczyć na nie kilka tysięcy złotych, jednak szybko zauważysz, że było warto.